icon--user Savitarna Savitarna

Kreditas automobiliui

Jei galvoje vis sukasi mintys, jog reikėtų atnaujinti automobilį, tačiau pirkiniui nesinori išleisti visų turimų santaupų, MOKILIZINGO automobilio kreditas (arba automobilio paskola) gali būti jums tinkamiausia išeitis. MOKILIZINGAS siūlo įvairių finansavimo galimybių ypač geromis sąlygomis, tereikia pasirinkti, kas geriausiai tinka jūsų konkrečiai situacijai. Kreditas automobiliui tiks tiek planuojant įsigyti naują, tiek naudotą transporto priemonę.

MOKILIZINGO finansavimo paslaugas verta rinktis dėl daugybės priežasčių, įskaitant tai, jog imant kreditą automobiliui jums nereikės jokios pradinės įmokos ar privalomo KASKO draudimo. Palūkanos prasideda vos nuo 4,9 %. Nereikalaujame, kad įkeistumėte savo turtą (tiesa, jei imste paskolą su įkeitimu ar užstatu, tikėtina, jog pasiūlysime geresnes sąlygas ir lankstesnius grąžinimo terminus). Mūsų siūlomų paskolų grąžinimo terminai pasižymi lankstumu – galite pasirinkti sau geriausiai tinkantį laikotarpį (nuo 6 iki 72 mėn.). Skolinama suma – nuo 500 iki 15 000 Eur.

Svarbu turėti omenyje, jog naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Todėl prieš imant kreditą ar paskolą automobiliui yra būtina kruopščiai išnagrinėti pasiūlymą ir objektyviai įsivertinti, kokio sumą galite pasiskolinti ir per kokį laiką ją sugebėsite grąžinti. Ypač atsargiai vertinkite savo galimybes, jei jūsų pajamos yra nereguliarios. Paskola grąžinama periodiškai mokant vienodo dydžio mėnesio įmokas – tai sudaro sąlygas lengviau planuoti savo ir visos šeimos finansus. Kad skaičiavimai būtų paprastesni, kiekvienam yra prieinama automobilio kredito skaičiuoklė – ji padės greitai ir pakankamai tiksliai įvertinti jūsų galimybes skolintis ir būsimas įmokas.

Jei paraišką norite pateikti kuo greičiau ir paprasčiau, rekomendojame tą daryti internetu. Įvertinę paraišką, pateiksime asmeninį paskolos pasiūlymą per kelias minutes, o pinigai bus pervedami į nurodytą banko sąskaitą ir pasieks jus per pusvalandį. Jei po ranka neturite kompiuterio su interneto prieiga ar norite „gyvai“ pabendrauti su MOKILIZINGO konsultantu, darbo metu galite susisiekti telefonu +370 700 55888 arba atvykti į bet kurį PAYPOST skyrių, kurie išsidėstę visoje Lietuvoje. Vykdami į skyrių, būtinai turėkite su savimi asmens dokumentą.

Įveskite norimą paskolos sumą:
300 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
6 mėn. 72 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio sutarties mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.