icon--user Savitarna Savitarna

Paskola

Palūkanos tik nuo 2 %

Kad ir kaip gerai planuotumėte savo finansus, kartais kiekvienam pasitaiko nenumatytų išlaidų. Tegul netikėtumai neišmuša iš vėžių – MOKILIZINGO paskola sukurta tam, kad Jums padėtų. Išsirinkite labiausiai tinkantį paskolos tipą.


Įveskite norimą paskolos sumą:
300 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
6 mėn. 72 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio sutarties mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.

Sekite mus:

Vartojimo paskola

Palūkanos tik nuo 2 %

Norite išeiti pelnytų atostogų, bet atsidarę piniginę persigalvojate? Planuojate atsakingiau rūpintis sveikata, bet vis atidedate tai rytojui? Negaiškite laiko – MOKILIZINGO vartojimo paskola leis tikslus pasiekti jau dabar. Skoliname atsakingai, įvertindami Jūsų finansines galimybes, tačiau kam naudosite paskolą, sprendžiate vien tik Jūs.

Palūkanos tik nuo 2 %
Suma nuo 300 iki 15 000 Eur
3 – 72 mėn. laikotarpiui
Atsakymas dėl paskolos per kelias minutes
Pinigai Jus pasieks per 30 min., jei sutartį sudarysite iki 20 val.

Paskola automobiliui

Palūkanos tik nuo 4,9 %

Jei kaskart iš taško A į tašką B vykstate sukandę dantis, galbūt metas keisti seną automobilį? Pasinaudokite MOKILIZINGO paskola automobiliui – dabar siūlome ypač geras sąlygas. Nepamirškite įvertinti visų būsimų išlaidų, įskaitant automobilio remontą, draudimą ir sezoninį padangų keitimą.

Palūkanos tik nuo 4,9 %
Suma nuo 500 iki 15 000 Eur
6 – 72 mėn. laikotarpiui
Nereikia pradinio įnašo ir Kasko draudimo
Atsakymas dėl paskolos per kelias minutes, o pinigai Jus pasieks per 30 min., jei sutartį sudarysite iki 20 val.

Paskola būsto remontui

PALŪKANOS NUO 6,5 %

Norite atnaujinti namus, tačiau finansinės galimybės leidžia pasirūpinti tik vienu kambariu? Susikurkite gražius namus iki paskutinio kampelio – jums padės MOKILIZINGO paskola namų remontui. Suremontuoti būstą galėsite neatidėliodami, o sumą išsimokėti dalimis.

Palūkanos nuo 6,5 %
Suma nuo 2 000 iki 15 000 Eur
24 – 72 mėn. laikotarpiui
Atsakymas dėl paskolos per kelias minutes
Pinigai Jus pasieks per 30 min., jei sutartį sudarysite iki 20 val.

Plačiau apie mokilizingas.lt

MOKILIZINGAS – lizingas, gimęs iš naujo. Siūlome visą spektrą paslaugų: ar ieškotumėte pirkimo išsimokėtinai (lizingo) ypač geromis sąlygomis, ar ketintumėte pasiimti vartojimo paskolą su itin mažomis palūkanomis, rasime sprendimą, geriausiai tinkantį būtent jums. Šiuo metu turime per 2000 partnerių ir daugiau kaip 850 000 klientų. Drauge siekiame bendrų tikslų ir galime džiaugtis puikiais veiklos rezultatais. Jau daugybę metų dirbame tam, kad kiekvienam klientui suteiktume patirtį, kurią jie norėtų kartoti.

MOKILIZINGAS atskubės į pagalbą daugybėje situacijų. Norite greičiau įgyvendinti tikslus, kurių seniai siekėte? Siūlome vartojimo paskolas itin geromis sąlygomis. Pavyzdžiui, skolinantis 1500 €, kai sutartis sudaroma 36 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 2,00 %, sutarties sudarymo mokestis – 7,00 %, mėnesio sutarties mokestis – 0,75 %, BVKKMN – 24,24 %, bendra mokėtina suma – 2059,56 €, mėnesio įmoka – 57,21 €.

O galbūt domina naujas „Audi A65“ automobilis? Važinėkite išsimokėtinai nusipirkę automobilį su mūsų auto lizingu! Pasiskolinę 4000 €, kai sutartis sudaroma 51 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 4,90 %, sutarties sudarymo mokestis – 3,60 %, mėnesio sutarties mokestis – 0,52 %, BVKKMN – 18,55 %, mėnesio įmoka sieks tik 110,96 €, o bendra mokėtina suma bus 5658,96 €.

Planuojate atsinaujinti būstą? Gaukite trūkstamų lėšų pasiėmę mūsų paskolą būsto remontui. Pavyzdžiui, skolinantis 4500 €, kai sutartis sudaroma 54 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 6,50 %, sutarties sudarymo mokestis – 4,90 %, mėnesio sutarties mokestis – 0,30 %, BVKKMN – 15,79 %, bendra mokėtina suma – 6184,62 €, mėnesio įmoka – 114,53 €.

Norėdami sužinoti orientacinį įmokų dydį, pasinaudokite skaičiuokle. Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos, atsižvelgiant į lizingo bendrovės atliktą jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą, taip pat pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną. Gali varijuoti metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis. Galima paskolos minimali BVKKMN – 14,13%, maksimali BVKKMN – 36,93%.

Atsakingai įvertinote savo finansines galimybes ir priėmėte sprendimą? Vienas paprasčiausių ir greičiausių būdų gauti reikiamą sumą yra užpildyti paraišką internetu. Atsakymo iš MOKILIZINGO sulauksite vos per kelias minutes. Jei sutartį spėsite sudaryti iki 20 val., pinigai jus pasieks per 30 min. Neturite po ranka kompiuterio? Ne bėda: paskolą taip pat gausite užėję į artimiausią PAYPOST skyrių visoje Lietuvoje arba paskambinę mums telefonu +370 700 55 888!

Susisiekite su mumis jau dabar: padėsime jums išsirinkti jūsų poreikius geriausiai atitinkančią paslaugą – ar tai būtų paskola, ar lizingas internetu, ar mokėjimo kortelė, kuri supaprastina naudojimąsi lizingo paslaugomis.