icon--user Savitarna Savitarna
Įveskite norimą paskolos sumą:
2000 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
9 mėn. 72 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio sutarties mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.

Sekite mus:
GAUTI PASKOLĄ

Paskola būsto remontui

Norite atnaujinti namus, tačiau finansinės galimybės leidžia pasirūpinti tik vienu kambariu? Susikurkite gražius namus iki paskutinio kampelio – jums padės MOKILIZINGO paskola namų remontui. Suremontuoti būstą galėsite neatidėliodami, o sumą išsimokėti dalimis.

Palūkanos nuo 6,5 %
Suma nuo 2 000 iki 15 000 Eur
24 – 72 mėn. laikotarpiui
Atsakymas dėl paskolos per kelias minutes
Pinigai Jus pasieks per 30 min., jei sutartį sudarysite iki 20 val.

SĄLYGOS

Pavyzdžiui, skolinantis 4500 €, kai sutartis sudaroma 54 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 6,50 %, sutarties sudarymo mokestis – 4,90 %, mėnesio sutarties mokestis – 0,30 %, BVKKMN – 15,79 %, bendra mokėtina suma – 6184,62 €, mėnesio įmoka – 114,53 €.

Atsižvelgiant į lizingo bendrovės atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos arba mėnesio sutarties mokesčio dydis).

PLAČIAU APIE PASKOLĄ BŪSTO REMONTUI

Pasiryžote atnaujinti savo gyvenamąją vietą? Ne paslaptis, jog namų ar buto remontas gali pareikalauti ganėtinai didelės pinigų sumos. Norint, kad remontas nevirstų amžinu atidėliojimu ar metų metus užsitęsusiu procesu, viena iš patogių išeičių – AB „MOKILIZINGO" paskola būsto remontui. Ši paslauga populiarėja tiek tarp individualių asmenų, tiek tarp šeimų, norinčių svajonių namus įsirengti sparčiau. Užuot kas mėnesį dėjus santaupas į taupyklę, pinigus galima skirti mėnesinėms įmokoms – tik jau gyvenant atnaujintuose namuose.

Paskola būsto remontui gali būti tinkamas sprendimas visiems, kurie ruošiasi remontuoti ar rekonstruoti savo gyvenamąją vietą. Nuo interjero bei apdailos prekių iki buitinės technikos ir vaizdo bei garso aparatūros – padėsime pasirūpinti, kad galėtumėte džiaugtis namais, apie kuriuos visada svajojote, o sumą išsimokėti dalimis. Jei ketinate statytis naujus namus, pasistengsime, kad planus įgyvendintumėte greičiau su paskola namo statybai.

Paskola namo remontui ir būsto statybai dabar siūloma itin geromis sąlygomis. Palūkanos – nuo 6,5 %. Suma, kurią galite pasiskolinti, yra 2000–15 000 Eur. Skolinimosi laikotarpis: 24–72 mėn. Turite galimybę kreditą grąžinti anksčiau be jokių papildomų mokesčių. Norime padėti jums taupyti laiką – todėl atsakymą dėl paskolos suteikimo pateiksime jums per kelias minutes. Jei sutartį sudarysite iki 20 val., pinigai jus pasieks per 30 min.

Priimdami sprendimą dėl paskolos būsto remontui bei sumos dydžio, galite pasinaudoti mūsų skaičiuokle. Prieš nuspręsdami objektyviai įvertinkite savo ir savo šeimos finansines galimybes. Mūsų konsultantai visada pasirengę suteikti daugiau informacijos apie paskolos suteikimo sąlygas, geriau supažindinti su finansiniais įsipareigojimais bei atsakyti į jus dominančius klausimus.

Paskolą būsto remontui galite gauti internetu arba AB „MOKILIZINGO" atstovybėse: Vilniuje (Kareivių g. 11B) ir Kaune (Pramonės pr. 4E). O jei nenorite eiti iš namų ar šiuo metu po ranka neturite kompiuterio – skambinkite mūsų konsultantams telefonu +370 700 55 888!

Užpildyti paraišką paskolai galite bet kuriuo jums patogiu paros metu – galėsite patys pasirinkti norimo dydžio sumą ir reguliuoti grąžinimo terminą pagal savo poreikius ir galimybes. Šis terminas jūsų pageidavimu vėliau gali būti pratęstas.

KITOS PASLAUGOS

Vartojimo paskola
Studijos, vestuvės, kursai... planai rimti, išlaidos – dar rimtesnės? Vartojimo paskola leis išlaidas paskirstyti tolygiau.
Paskola automobiliui
Automobilio tvarkymas kainuoja daugiau, nei vertas pats automobilis? Panašu, kad metas atsinaujinti.
Ypatingai geros sąlygos
Plačiau

TAIP PAT GALITE GAUTI PASKOLĄ

Paypost

Mūsų paskolą taip pat gausite užėję į artimiausią PAYPOST skyrių visoje Lietuvoje.

Telefonu

O jei nenorite niekur eiti ar po ranka neturite kompiuterio – skambinkite mums telefonu +370 700 55 888!

Arba įveskite savo telefono numerį Laukas privalomas

Ačiū

Jūsų pranešimas išsiųstas

Klaida

Atsiprašome, šiuo metu turime nesklandumų. Bandykite vėliau dar kartą...

Pagalba

Kaip gauti paskolą?

Patogiausias ir greičiausias būdas sudaryti paskolos sutartį – prisijungti prie savitarnos svetainės, paspaudus ikoną dešiniajame ekrano kampe. Prisijungę ir atlikę vertinimą galėsite matyti siūlomus finansavimo variantus, pasirinkti norimą finansavimo sumą bei pasirašyti sutartį.

Sutartį taip pat sudarysite paskambinę telefonu +370 700 55 888, užsukę į „PayPost” skyrių arba MOKILIZINGAS atstovybėse: Vilniuje (Kareivių g. 11B) ir Kaune (Pramonės pr. 4E).


Kaip atsiskaityti anksčiau?

Jei norite atsiskaityti anksčiau sumokėdami visą sumą – greičiausiai tai padarysite susisiekę su mumis tel. + 370 700 55 888 arba el. paštu info@mokilizingas.lt ir nurodę sutarties numerį bei ją sudariusio asmens vardą ir pavardę.

Kodėl negaliu gauti paskolos?

Klientų mokumą automatiškai įvertiname savo sistemoje, todėl priežastys, kodėl negavote paskolos, gali būti įvairios: nepakankamos pajamos, per dideli namų ūkio finansiniai įsipareigojimai, įsiskolinimas kitoms įstaigoms, per trumpas darbo stažas paskutinėje darbovietėje, bloga kredito istorija ar kt.

Nakties metu, t.y. 22.00-07.00 val. gauti paskolos negalite dėl LR vartojimo kredito įstatymo pakeitimo, įsigaliojusio 2016 m. vasario 1 d. ir nurodančio, kad nuo 22.00 val. vakaro iki 7.00 val. ryto negali būti sudaromos vartojimo kredito sutartys. Todėl šiomis valandomis Savitarnoje negalima pasirašinėti paskolos sutarčių.

Kaip sumokėti įmokas?
 1. SAVITARNOJE

  Prisijungus prie savitarnos.

 2. PAVEDIMU

  Gavėjas: UAB MOKILIZINGAS
  Gavėjo kodas: 124926897
  Gavėjo banko pavadinimas ir sąskaita (pasirinkite vieną iš nurodytų):
  1. Swedbank GW operacijos (LT507300010136846368)
  2. Swedbank sąskaitą (LT607300010073616156)
  3. SEB (LT237044060006153170)
  4. SEB (LT367044060006168068)
  5. Luminor (LT644010042401119285)

  Mokėjimo paskirtis: Jei sutartis sudaryta Jūsų vardu - MOKILIZINGO sutarties numeris. Jei sutartis sudaryta kito asmens vardu - MOKILIZINGO sutarties numeris, asmens vardas, pavardė bei asmens kodas.

 3. GRYNAISIAIS PINIGAIS

  Visose „Maxima“ kasose;
  „Lietuvos spaudos“ kioskuose bei „Narvesen“ parduotuvėse;
  Lietuvos pašte bei Paypost skyriuose;
  Spaudos kioskuose (UAB „Vaskota“);
  „Perlas“ terminaluose;
  SWEDBANK, SEB, DNB bankų skyriuose.

  Nepamirškite su savimi turėti sutarties lapo su brūkšniniu kodu.