icon--user Savitarna Savitarna
Įveskite norimą paskolos sumą:
300 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
6 mėn. 72 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio sutarties mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.

Sekite mus:
GAUTI PASKOLĄ

Vartojimo paskola

Norite išeiti pelnytų atostogų, bet atsidarę piniginę persigalvojate? Planuojate atsakingiau rūpintis sveikata, bet vis atidedate tai rytojui? Negaiškite laiko – MOKILIZINGO vartojimo paskola leis tikslus pasiekti jau dabar. Skoliname atsakingai, įvertindami Jūsų finansines galimybes, tačiau kam naudosite paskolą, sprendžiate vien tik Jūs.

Palūkanos tik nuo 2 %
Suma nuo 300 iki 15 000 Eur
3 – 72 mėn. laikotarpiui
Atsakymas dėl paskolos per kelias minutes
Pinigai Jus pasieks per 30 min., jei sutartį sudarysite iki 20 val.

Sąlygos

Pavyzdžiui, skolinantis 1500 €, kai sutartis sudaroma 36 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 2,00 %, sutarties sudarymo mokestis – 7,00 %, mėnesio sutarties mokestis – 0,75 %, BVKKMN – 24,24 %, bendra mokėtina suma – 2059,56 €, mėnesio įmoka – 57,21 €.

Atsižvelgiant į lizingo bendrovės atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis).

PLAČIAU APIE VARTOJIMO PASKOLĄ

Vartojamoji paskola, arba vartojamasis kreditas, ypač praverčia tais atvejais, kai norite išeiti pelnytų atostogų ar pasirūpinti savo sveikata, tačiau finansinė situacija jus verčia šiuos planus atidėti. MOKILIZINGO vartojimo paskola padeda tikslus įgyvendinti jau dabar.

Vartojamoji paskola automobiliui yra viena populiariausių vartojimo paskolos rūšių. Ši paskola tinka tiek įsigyjant naują, tiek naudotą automobilį – neribojamas nei transporto priemonės modelis, nei amžius. AB „MOKILIZINGO" vartojimo paskola automobiliui gali pagal jūsų pageidavimus padengti visą transporto priemonės sumą arba tik dalį kainos.

Žinoma, kai ieškoma geriausiai klientui tinkanti vartojamoji paskola, mažiausios palūkanos visada vaidina svarbų vaidmenį. Todėl rūpinamės vartotojams pateikti geriausias sąlygas. Dabar yra puikus metas pasinaudoti vartojimo paskola – akcija šiuo metu siūloma ne viena, ir tikrai rasite pasiūlymą, atitinkantį jūsų poreikius. 

Ir jums net nereikia kelti kojos iš namų – jūsų patogumui siūloma vartojamoji paskola internetu. Vartojamosios paskolos internetu procedūra yra paprasta ir greita: tereikia užpildyti paraišką, o mes įvertinsime tavo galimybes ir netrukus pateiksime vartojimo paskolos pasiūlymą. Vartojimo kreditas internetu yra idealus sprendimas taupantiems laiką – atsakymo sulauksite vos per keletą minučių. Vartojimo paskola internetu suteikia visas galimybes: galėsite patys pasirinkti pageidaujamą mokėjimo terminą, pinigus pervesime į jūsų nurodytą banko sąskaitą, be to, galimas ir paskolos įmokų atidėjimas. 

Esame įsitikinę, kad vartojimo kreditas neturi kelti galvos skausmo, todėl pateikiame pasiūlymus tik atidžiai išanalizavę savo klientų poreikius. Kodėl MOKILIZINGO vartojimo kreditai išsiskiria iš kitų?

 • Palūkanos nuo 2 %
 • Suma nuo 300 iki 15 000 Eur
 • 3–72 mėn. laikotarpiui
 • Atsakymas dėl paskolos per kelias minutes
 • Pinigai Jus pasieks per 30 min., jei sutartį sudarysite iki 20 val.

Atsižvelgiant į lizingo bendrovės atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis). Susisiekite su mumis internetu, telefonu ar apsilankykite fiziniuose AB „MOKILIZINGO" aptarnavimo punktuose – rasime sprendimą, kuris geriausiai tiks asmeniškai jums.

KITOS PASLAUGOS

Paskola automobiliui
Automobilio tvarkymas kainuoja daugiau, nei vertas pats automobilis? Panašu, kad metas atsinaujinti.
Ypatingai geros sąlygos
Plačiau
Paskola būsto remontui
Norite atnaujinti namus, tačiau finansinės galimybės leidžia pasirūpinti tik vienu kambariu?

TAIP PAT GALITE GAUTI PASKOLĄ

Paypost

Mūsų paskolą taip pat gausite užėję į artimiausią PAYPOST skyrių visoje Lietuvoje.

Telefonu

O jei nenorite niekur eiti ar po ranka neturite kompiuterio – skambinkite mums telefonu +370 700 55 888!

Arba įveskite savo telefono numerį Laukas privalomas

Ačiū

Jūsų pranešimas išsiųstas

Klaida

Atsiprašome, šiuo metu turime nesklandumų. Bandykite vėliau dar kartą...

Pagalba

Kaip gauti paskolą?

Patogiausias ir greičiausias būdas sudaryti paskolos sutartį – prisijungti prie savitarnos svetainės, paspaudus ikoną dešiniajame ekrano kampe. Prisijungę ir atlikę vertinimą galėsite matyti siūlomus finansavimo variantus, pasirinkti norimą finansavimo sumą bei pasirašyti sutartį.

Sutartį taip pat sudarysite paskambinę telefonu +370 700 55 888, užsukę į „PayPost” skyrių arba MOKILIZINGAS atstovybėse: Vilniuje (Kareivių g. 11B) ir Kaune (Pramonės pr. 4E).


Kaip atsiskaityti anksčiau?

Jei norite atsiskaityti anksčiau sumokėdami visą sumą – greičiausiai tai padarysite susisiekę su mumis tel. + 370 700 55 888 arba el. paštu info@mokilizingas.lt ir nurodę sutarties numerį bei ją sudariusio asmens vardą ir pavardę.

Kodėl negaliu gauti paskolos?

Klientų mokumą automatiškai įvertiname savo sistemoje, todėl priežastys, kodėl negavote paskolos, gali būti įvairios: nepakankamos pajamos, per dideli namų ūkio finansiniai įsipareigojimai, įsiskolinimas kitoms įstaigoms, per trumpas darbo stažas paskutinėje darbovietėje, bloga kredito istorija ar kt.

Nakties metu, t.y. 22.00-07.00 val. gauti paskolos negalite dėl LR vartojimo kredito įstatymo pakeitimo, įsigaliojusio 2016 m. vasario 1 d. ir nurodančio, kad nuo 22.00 val. vakaro iki 7.00 val. ryto negali būti sudaromos vartojimo kredito sutartys. Todėl šiomis valandomis Savitarnoje negalima pasirašinėti paskolos sutarčių.

Kaip sumokėti įmokas?
 1. SAVITARNOJE

  Prisijungus prie savitarnos.

 2. PAVEDIMU

  Gavėjas: UAB MOKILIZINGAS
  Gavėjo kodas: 124926897
  Gavėjo banko pavadinimas ir sąskaita (pasirinkite vieną iš nurodytų):
  1. Swedbank GW operacijos (LT507300010136846368)
  2. Swedbank sąskaitą (LT607300010073616156)
  3. SEB (LT237044060006153170)
  4. SEB (LT367044060006168068)
  5. Luminor (LT644010042401119285)

  Mokėjimo paskirtis: Jei sutartis sudaryta Jūsų vardu - MOKILIZINGO sutarties numeris. Jei sutartis sudaryta kito asmens vardu - MOKILIZINGO sutarties numeris, asmens vardas, pavardė bei asmens kodas.

 3. GRYNAISIAIS PINIGAIS

  Visose „Maxima“ kasose;
  „Lietuvos spaudos“ kioskuose bei „Narvesen“ parduotuvėse;
  Lietuvos pašte bei Paypost skyriuose;
  Spaudos kioskuose (UAB „Vaskota“);
  „Perlas“ terminaluose;
  SWEDBANK, SEB, DNB bankų skyriuose.

  Nepamirškite su savimi turėti sutarties lapo su brūkšniniu kodu.