icon--user Savitarna Savitarna

Automobilis išsimokėtinai

Jūsų planuose – automobilio įsigijimas, tačiau sutaupyti reikiamą sumą užtruks nemažai laiko? Tokiais atvejais viena iš populiarių alternatyvų yra automobilio pirkimas išsimokėtinai. Įsigytu automobiliu galėsite naudotis iškart, o sumą išsimokėsite lygiomis dalimis per pasirinktą laikotarpį.

Automobilis išsimokėtinai, arba automobilio pirkimas lizingu, yra viena iš sparčiai populiarėjančių MOKILIZINGO paslaugų – ir šiuo metu savo klientams siūlome ypač patrauklias sąlygas. Perkant automobilį išsimokėtinai, dėl pradinio įnašo sprendžiate patys – jis gali būti ir nulinis. Sutarties terminas gali būti nuo 6 iki 60 mėnesių. Finansuojame nuo 50 iki 10000 Eur sumą. Prieš pirkdami automobilį lizingu, būtinai įvertinkite visas būsimas išlaidas, į kurias įeina automobilio remontas, draudimas ir sezoninis padangų keitimas ir kt. Kruopštus išankstinis skaičiavimas padės apsisaugoti nuo netikėtų išlaidų ateityje.

Mašinos lizingas klientui suteikia teisę sutartomis sąlygomis valdyti ir naudoti įsigytą automobilį. Klientas, grąžinęs pasiskolintus pinigus (ir palūkanas) MOKILIZINGUI, tampa visateisiu automobilio savininku. Lizingo paraišką greitai ir patogiai galite užpildyti internetu. O jeigu reikia specialistų konsultacijos – skambinkite mums telefonu +370 700 55 888 arba užeikite į artimiausią PAYPOST skyrių, kurių yra visoje Lietuvoje. Sudaryti lizingo sutartį galėsite pateikę savo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą: LR pasą, asmens tapatybės kortelę arba leidimą nuolat gyventi LR (gali būti su kitos šalies pilietybės įrašu). Kai kuriais atvejais paprašysime jūsų pateikti keletą papildomų dokumentų.

Automobilio lizingo paslauga galite pasinaudoti pirkdami ir naują, ir naudotą automobilį. Pradinės lizingo įmokos dydį, lizingo laikotarpį, periodinio įmokų mokėjimo būdą galėsite pasirinkti patys. Įmokas galėsite mokėti jums patogiausiu būdu: prisijungę prie MOKILIZINGO savitarnos, banko pavedimu arba grynaisiais pinigais nurodytuose punktuose.

Naujas automobilis išsimokėtinai yra finansinis įsipareigojimas, todėl norime jus paskatinti visada skolintis atsakingai. Prieš priimdami sprendimą, būtinai Išmėginkite mūsų skaičiuoklę – ji pasitarnaus kaip naudingas orientyras, norint įvertinti savo finansines galimybes ir pasirinkti tinkamą finansavimo sprendimą. Funkcionalia skaičiuokle ypač paprasta naudotis – tai greitas ir itin patogus būdas sužinoti mėnesio įmoką ir sumą, kurią galėtumėte pasiskolinti. 

Įveskite norimą paskolos sumą:
300 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
6 mėn. 72 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio sutarties mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.